Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

19.10.2014 r.

 

  • Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Dziękujemy wszystkim, którzy biorą udział w tej pięknej modlitwie.
  • Modlitwy do Matki Bożej Królowej Pokoju w poniedziałek w łączności z różańcem o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę wspominamy rocznicę poświęcenia kościoła św. Marcina. Przez ten obrzęd budowla ta stała się miejscem świętym, w którym zbieramy się, aby oddawać cześć Bogu i wzrastać jako żywy Kościół.
  • W Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH msza św. z procesją żałobną na cmentarzu parafialnym o godz. 14.00. Tego dnia Msze św. w naszej parafii będą odprawione o godz. 6.00, i 18.30 w kościele św. Marcina, a o 7.30, 8.30 i 9.45 w kościele św. Jerzego. Większość z nas pójdzie na cmentarze, aby porządkować groby. Przy porządkowaniu grobów prosimy, aby żywe kwiaty i liście wkładać do worków foliowych i pozostawić je przed kontenerem lub przy głównej alejce. Przypominamy również o konieczności regulowania opłat za miejsca na cmentarzu po upływie 20 lat, które zgodnie z prawem będą likwidowane.
  • Wymienianki jednorazowe Siostry Elżbietanki przyjmują od 28 października. Na wymienianki roczne przyjmujemy w biurze parafialnym. Różaniec z wymieniankami jednorazowymi od 3. listopada o godz. 18.00.
  • W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbierane są ofiary na Dzieło Misyjne Kościoła. Dziękujemy za ofiary złożone na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (zebrano 1020 zł). W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary na „ Świętopietrze”.
  • Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po wieczornej Mszy św. w sali przy plebanii.
 
nawiedzenie rodzin przez
Maryję w Świętym Wizerunku Jasnogórskiej Ikony
Chcesz podyskutować na dręcząc Cię tematy?
Zadaj pytanie księdzu...
Dyżury spowiedników - stały
konfesjonał: Wt, Śr,Pt: 800-900
Czw: 1600-1700
codziennie 730-1700
kościół Św. Marcina
z wyjątkiem niedziel