Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

25.09.2016 r.

 

    • Członków Żywego Różańca i Sympatyków Radia Maryja zapraszamy na Eucharystię w poniedziałek 3 października o godz. 16.00. Po Mszy św. katecheza „ Różaniec modlitwą serca – kontemplacja i medytacja”.
    • Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 17.00 w kościele Św. Jerzego. Msza św. o uzdrowienie przez wstawiennictwo Św. Michała Archanioła we wtorek o godz. 19.15 w kościele Św. Marcina poprzedzona godzinkami do Św. Michała Archanioła o godz. 18.45.
    • XVI DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „ Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia” przeżywamy w przyszłą niedzielę. Przed kościołem będą zbierane ofiary na Papieski Fundusz stypendialny z przeznaczeniem dla zdolnych polskich dziewcząt i chłopców, mających utrudniony dostęp do nauki z powodu trudnych warunków materialnych.
    • Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone są na inwestycje w parafii, konkretnie na pokrycie kosztów związanych z założeniem posadzki w Ruinach kościoła Św. Ducha. Błogosławieństwo rocznych dzieci w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15. Prosimy zgłosić dzieci w biurze parafialnym.
    • Msza św. z poświęceniem różańców dzieciom klas III w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 16.00 w kościele św. Marcina.
 
nawiedzenie rodzin przez
Maryję w Świętym Wizerunku Jasnogórskiej Ikony
Chcesz podyskutować na dręcząc Cię tematy?
Zadaj pytanie księdzu...
Dyżury spowiedników - stały
konfesjonał: Wt, Pt: 800-900
Czw: 1600-1700
codziennie 730-1700
kościół Św. Marcina
z wyjątkiem niedziel